Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Ochrona, zgryzanie Ando drzewka osłonki przed zgryzaniem, ochrona przed zgryzaniem

o firmie oferta kontakt wiadomosci email pl eng


WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6
WZÓR NR 3.
Tuba plastikowa
Tuby plastikowe służą do ochrony drzewek, zwłaszcza liściastych przed zgryzaniem, spałowaniem lub osmykiwaniem przez zwierzynę.

Są szczególnie zalecane do ochrony cennych gatunków liściastych, a cechujących się skąpym ugałęzieniem (np. dąb, jesion, klon, kasztanowiec). Drzewko w tubie jest skutecznie chronione i rośnie znacznie szybciej.

Nasza firma produkuje tuby w czterech wymiarach a dzięki technologii wycinania uzyskaliśmy efekty modułów tj. możliwość podwyższenia osłonki poprzez dołożenie kolejnej przy wspólnej tyczce.

Do produkcji tub używamy importowanego polipropylenu stabilizowanego na promienie UV. Wykonany z tego surowca tekpol posiada pełną gramaturę dla danej grubości, co w praktyce oznacza większą wytrzymałość materiału.

Nie oszczędzamy na ilości materiału użytego do wyprodukowania tuby dodając na zakładkę piątą ściankę, która gwarantuje stabilność osłonce i zapewnia zachowanie pierwotnego kształtu w czasie jej eksploatacji.

Wszystkie modyfikacje tuby są wynikiem współpracy z Zakładem Łowiectwa IBL.

DANE TECHNICZNE:
wysokość:60cm, 90cm, 115cm, 150cm
podstawa kwadratowa o boku: 9,5 cm
materiał: TEKPOL
pakowanie: Po 50 szt.
GALERIA ZDJĘĆ

WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6

ochrona przed zgryzaniem

Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem