Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Ochrona, zgryzanie Ando drzewka osłonki przed zgryzaniem, ochrona przed zgryzaniem

o firmie oferta kontakt wiadomosci email pl eng


WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6
WZÓR NR 2.
Perforowane osłonki spiralne
Perforowane osłonki spiralne służą do zabezpieczania przed spałowaniem lub osmykiwaniem drzewek o gęstym, w porównaniu z sosną ugałęzieniu. Przeznaczone są głównie do ochrony drzewek takich gatunków jak jodła, świerk, modrzew.

W praktyce stosowane są również do ochrony gatunków liściastych. Z uwagi na postać osłonki, w celu uniknięcia uszkodzenia podczas transportu oraz możliwości kontroli ilości towaru, pakowane są jako umowne odcinki handlowe do kartonów.

Przed założeniem, osłonkę tniemy na krótsze odcinki, by mogła ona mechanicznie pracować i nie utrudniała przyrostu drzewka na grubość. Tak pocięte osłonki dają się w prosty sposób zakładać.

Aby uzyskać optymalne efekty zabezpieczenia, bez ryzyka hamowania wzrostu drzewka, osłonki tniemy na 4-5 lub więcej odcinków. Przy zabezpieczeniu modrzewia zalecane jest cięcie spirali na odcinki 1,5 do 2 zwoi tzn.: 7-8 części.

Zabezpieczone w ten sposób uprawy wymagają kontroli, a w miarę potrzeb przekładania osłonek.

DANE TECHNICZNE:
długość: 65-70 cm
szerokość: ok. 2,5 cm
średnica: 2 cm
materiał: PVC
pakowanie: karton po 500 szt.
waga: ok. 8 kg
GALERIA ZDJĘĆ

WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6

ochrona przed zgryzaniem

Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem