Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Ochrona, zgryzanie Ando drzewka osłonki przed zgryzaniem, ochrona przed zgryzaniem

o firmie oferta kontakt wiadomosci email pl eng


WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6
WZÓR NR 1.
Perforowane osłonki samoistnie zwijające się
Perforowane osłonki samoistnie zwijające się służą do ochrony strzał drzewek liściastych oraz sosny przed spałowaniem lub osmykiwaniem kory przez jeleniowate i żubry. W praktyce są one najszerzej stosowane do ochrony młodników sosnowych.

W celu uzyskania optymalnego efektu zabezpieczenia drzewka, w przypadku sosny, osłonkę należy ciąć na odcinki nieco krótsze od odległości między okółkami i zakładać zgodnie z pierwotnym formowaniem tzn.: marginesem na zewnątrz. Nie przewijać osłonki.

W miarę wzrostu drzewka dokładamy kolejne odcinki osłonki na międzyokółek wymagający ochrony. Wyrób ten produkujemy z importowanego surowca wzbogaconego substancjami przedłużającymi jego trwałość.

Osłonki wzór nr. 1a powstałe na bazie dotychczasowego wzoru wykonane z szerszej (30cm) i grubszej (0,35mm) folii pozwalają na zabezpieczenie pnia o średnicy do 8-9cm. Modernizacja ta została spowodowana zapotrzebowaniem na osłonki tego typu do ochrony sosny na bogatych siedliskach, jak i innych gatunków drzew.

DANE TECHNICZNE
(wz. 1):
wysokość: 100 cm - 8%, 80cm - 8%
szerokość: 20 cm - 5%
materiał: PVC
pakowanie: paczki po 100 szt.
waga: ok 5 kg
         
(wz. 1a):
wysokość: 100 cm - 8%, 80cm - 8%
szerokość: 30 cm - 5%
materiał: PVC
pakowanie: paczki po 50 szt.
waga: ok 5 kg
GALERIA ZDJĘĆ

WZÓR NR 1    WZÓR NR 2    WZÓR NR 3    WZÓR NR 4    WZÓR NR 5    WZÓR NR 6

ochrona przed zgryzaniem

Osłonki na drzewka, Ando, Ochrona przed zgryzaniem, Osłonki na drzewa, Ando, Ochrona przed zgryzaniem